ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΟΠΑ ΑΜΕΡΙΚΑ

Παρασκευή 01/07

Αργεντινή – Βολιβία (03:45) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

Σάββατο 02/07

Κολομβία – Κόστα Ρίκα (21:30) [«23 de Agosto», Χουχούι]

Κυριακή 03/07

Βραζιλία – Βενεζουέλα (22:00) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

Παραγουάη – Εκουαδόρ (00:30) [«Cementerio de Los Elefantes», Σάντα Φε]

Δευτέρα 04/07

Ουρουγουάη – Περού (01:15) [«Bicentenario», Σαν Χουάν]

Χιλή – Μεξικό (03:45) [«Bicentenario», Σαν Χουάν]

Τετάρτη 06/07

Αργεντινή – Κολομβία (03:45) [«Cementerio de Los Elefantes», Σάντα Φε]

Πέμπτη 07/07

Βολιβία – Κόστα Ρίκα (01:15) [«23 de Agosto», Χουχούι]

Παρασκευή 08/07

Ουρουγουάη – Χιλή (01:15) [«Malvinas Argentinas», Μεντόσα]

Περού – Μεξικό (03:45) [«Malvinas Argentinas», Μεντόσα]

Σάββατο 09/07

Βραζιλία – Παραγουάη (22:00) [«Mario Alberto Kempes», Κόρντομπα]

Βενεζουέλα – Εκουαδόρ (00:30) [«Padre Ernesto Martearena», Σάλτα]

Κυριακή 10/07

Κολομβία – Βολιβία (22:00) [«Cementerio de Los Elefantes», Σάντα Φε]

Δευτέρα 11/07

Αργεντινή – Κόστα Ρίκα (03:45) [«Mario Alberto Kempes», Κόρντομπα]

Τρίτη 12/07

Χιλή – Περού (01:45) [«Malvinas Argentinas», Μεντόσα]

Ουρουγουάη – Μεξικό (03:45) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

Τετάρτη 13/07

Παραγουάη – Βενεζουέλα (01:15) [«Padre Ernesto Martearena», Σάλτα]

Βραζιλία – Εκουαδόρ (03:45) [«Mario Alberto Kempes», Κόρντομπα]

Προημιτελικά

Σάββατο 16/07

1. Α1 – 3ος Α (22:00) [«Mario Alberto Kempes», Κόρντομπα]

2. Α2 – C2 (01:15) [«Cementerio de Los Elefantes», Σάντα Φε]

Κυριακή 17/07

3. B1 – 3ος Β (22:00) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

4. C1 – B2 (01:15) [«Bicentenario», Σαν Χουάν]

Ημιτελικά

Τρίτη 19/07

5. Νικητής 1 – Νικητής 2 (03:45) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

Τετάρτη 20/07

6. Νικητής 3 – Νικητής 4 (03:45) [«Malvinas Argentinas», Μεντόσα]

Μικρός τελικός

Σάββατο 23/07

Ηττημένος 5 – Ηττημένος 6 (22:00) [«Ciudad de La Plata», Πλάτα]

Τελικός

Κυριακή 24/07

Νικητής 5 – Νικητής 6 (22:00) [«Monumental», Μπουένος Άιρες]

Το τρέιλερ του Sport24.gr…

Η μασκότ: «Τανγκολέρο» (τάνγκο & γκολ)…

Advertisements